مراسم و تشریفات

هتل بین المللی پارس مفتخر است که یکی از برترین برگزارکننده های جلسات، مراسم و تشریفات در شیراز است. مجالسی که در این مجموعه برگزار می شوند خاطراتی زنده در ذهن شرکت کننده های آن ها هستند. خارق العاده ترین تصورات شما از یک جلسه به راحتی توسط این مجموعه قابل دسترسی است. سالن های شیک و مجلل، توجه به جزئیات تاثیرگذار، امکانات و تحهیزات پیشرفته و خدمات باکیفیت، همه از مواردی هستند که مجموعه ما برای آن ها زبانزد است. همچنین هتل بین المللی پارس بهترین انتخاب برای برگزاری مراسم های مهمی مانند جشن عروسی، مهمانی، یا رویداد های اجتماعی می باشد. تیم تشریفات ما حساسیت مراسم ها این قبیل را به خوبی درک کرده و با تدارکات لوکس خود مهمانان شما را تحت تاثیر قرارخواهد داد. علاوه بر غذاهای لوکس ایرانی و بین المللی و همچنین نوشیدنی های متنوع، خدمات با کیفیت و پذیرایی بی عیب و نقصی به مهمانان شما ارائه می شود. ما به حسن سلیقه ی شما احترام گذاشته و از این که مدیریت مراسم خاص خود را به ما می سپارید مفتخر هستیم. همکاران کارشناس و مجرب ما با خلاقیت متحیرکننده، توجه خاص به استاندارد های روز جهانی و با چیره دستی ظریف خود، مدیریت مجالس شما را برعهده خواهند گرفت.

سالن آینه

سالن آینه دارای فضای مناسب برای نشست ها و کارگاه های آموزشی کوچک می باشد.

سالن برلیان

این سالن برای برگزاری جلسات، کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه ها طراحی شده است. تجهیزات مدرن، تکنولوژی استثنایی و دکوراسیون ویژه ای که برای این سالن در نظر گرفته شده است، آن را قادر ساخته است که در ارائه ی خدمات مربوطه بی رقیب باشد. با انتخاب این سالن، رویداد های شغلی و همکاری های خود با شرکت ها و گروه های دیگر را به صورت ویژه برگزار کنید.

سالن زمرد

سالن زمرد دارای دو ورودی مجزا با طراحی های چشمگیر می باشد. امکانات و تجهیزات مدرن این سالن شرایط لازم را برای برگزاری مجالس و مراسم های خصوصی و کنفرانس های بین المللی مهیا کرده است. اگر مهمانان بسیار ویژه ای دارید و خواهان بالاترین و باکیفیت ترین سطح خدمات هستید، این سالن پاسخگوی انتظارات شماست.