کافی‌شاپ و رستوران

کافی شاپ ها و رستوران های هتل بین المللی پارس در محیطی دنج و آرام پذیرای میهمانان مقیم و همچنین غیر مقیم می باشند. میهمانان با سفارش انواع نوشیدنی های گرم و سرد و غذا های با کیفیت و خوش طعم می توانند حس خوب و تجربه ای دلنشین را برای خود رقم بزنند.

رستوران و کافی‌شاپ ایتالیایی


طعم لته هایی که در این کافه خواهید نوشید هیچگاه از ذهنتان پاک نخواهد شد. نوشیدنی های سرد و گرم متنوعی در این کافه وجود دارد که می توانید از آن ها لذت ببرید. همچنین، میان وعده های سبک، مافین و انواع شیرینی های خوشمزه ی این کافه به شما پیشنهاد داده می شود.

رستوران ملل


خدمت رسانی صمیمی و گرم این رستوران همراه با تجارب و مهارت های آشپزهای چیره دست به شما اطمینان خاطر می دهد که لحظات سرو غذای بی عیب و نقصی خواهید داشت و همیشه طعم و رنگ غذاهای متنوع این رستوران را به خاطر خواهید سپرد. اگر به دنبال طعمی جدید و متفاوت هستید، آن را در رستوران لاتون بیابید.

رستوران گل سرخ

بوفه ناهار منحصر به فرد این رستوران به دلیل داشتن تنوع، کیفیت و محیطی آرام و ترکیبی از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی اقامتی خاطره انگیر را برای تمامی سلایق فراهم می آورد. اجرای موسیقی زنده در این رستوران به صورت همه روزه فضای آرام و دلنشینی را در هنگام سرو غذا برای شما میهمانان گرامی ایجاد خواهد کرد.

رستوران لوتوس

این رستوران مکانی است برای ضیافت های گرم و صمیمی شما که میتوانید لذت صرف غذا در چنین محیط معنوی را به میهمانان خود هدیه کنید. منوی این رستوران ترکیب گوناگونی از پیش غذاهای گرم و سرد، کباب ها، خورش ها، سوپ های مختلف و انواع دسر و سالاد است. این رستوران تا کنون میزبان بسیاری از میهمانی های اعیاد، افطاری ماه مبارک رمضان، شب یلدا، و سایر مناسبات بوده است.

کافه آبشار

فضای آرام، موسیقی زنده و دل نشین پیانو، کافه آبشار را مکانی خاص و محبوب برای ملاقات های دوستانه و رسمی کرده است. پرسنل مجرب این کافی شاپ همواره با لبخندی گرم، مشتاقانه آماده پذیرایی هر چه بهتر و با شکوه تر از شما میهمانان گرامی با انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع کیک ها و دسرها هستند.